User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (57 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Manage subscription
uk: Управління підписками

en: Description
uk: Опис

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Password
uk: Пароль

en: edit
uk: редагувати

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Payment settings
uk: Налаштування оплати

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: published
uk: опубліковано

en: Membership
uk: Членство

en: not published
uk: не опубліковано

en: Live
uk: Наживо

en: day(s)
uk: день(дні)

en: week(s)
uk: тиждень(тижні)

en: month(s)
uk: місяць(місяців)

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Subscription
uk: Підписка

en: year(s)
uk: рік(роки)

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Currency code
uk: Код валюти

en: You have entered an invalid credit card number.
uk: Ви ввели неправильний номер кредитної картки.

en: The credit card you entered has expired.
uk: Ви ввели картку з завершеним терміном дії.

en: You have entered an invalid CVV number.
uk: Ви ввели неприпустимий номер CVV.

en: Card number
uk: Номер картки

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
uk: Транзакції проходять тільки в одній з перерахованих валют.

en: Regular interval
uk: Періодично

en: 01 - January
uk: 01 - Січень

en: 02 - February
uk: 02 - Лютий

en: 03 - March
uk: 03 - Березень

en: 04 - April
uk: 04 - Квітень

en: 05 - May
uk: 05 - Травень

en: 06 - June
uk: 06 - Червень

en: 07 - July
uk: 07 - Липень

en: 08 - August
uk: 08 - Серпень

en: 09 - September
uk: 09 - Вересень

en: 10 - October
uk: 10 - Жовтень

en: 11 - November
uk: 11 - Листопад

en: 12 - December
uk: 12 - Грудень

en: Default.
uk: Стандартний (default)

en: click here
uk: натисніть тут

en: Partner
uk: Партнер

en: !error
uk: помилка

en: Expiration year
uk: Рік завершення терміну дії

en: Quarterly
uk: Кожен квартал
