User registration notification (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Available variables are:
fr: Les variables disponibles sont :

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Email Body
fr: Corps du courriel

en: Email Subject
fr: Sujet du courriel

en: Page Sort order
fr: Ordre de tri de la page
