User registration notification (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Available variables are:
hu: Használható változók:

en: Users
hu: Felhasználók

en: Email Body
hu: Email törzse

en: Email Subject
hu: E-mail tárgya

en: If you leave this blank, the site email address, %mailto, will be used.
hu: Üresen hagyva a webhely e-mail címe (%mailto) lesz használva.

en: Page Sort order
hu: Oldalrendezési sorrend

en: User Register Notify
hu: User register notify

en: Configure the User Register Notify module.
hu: <em>User Register Notify</em> modul beállítása.

en: Account details for !user_name at !site
hu: !user_name felhasználói adatai !site oldalon

en: User Alerts
hu: Felhasználói értesítések

en: Send to a custom email address
hu: Küldés egyedi e-mail címre

en: Send to a specific role(s)
hu: Küldés meghatározott szerepkörök tagjainak

en: Send notifications to this custom email address
hu: Értesítő küldése erre a megadott e-mail címre

en: All users with these checked roles will receive a notification email when selected.
hu: Minden felhasználó, aki a megjelölt csoport tagja, értesítőt fog kapni.

en: Subject of user registration messages
hu: Az értesítő e-mail tárgya.

en: When to send an Email
hu: Mikor küldjön a rendszer értesítőt.
