User registration notification (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Available variables are:
sk: Dostupné premenné sú:

en: Users
sk: Používatelia

en: Email Body
sk: Text e-mailu

en: Email Subject
sk: Predmet e-mailu

en: If you leave this blank, the site email address, %mailto, will be used.
sk: Pokiaľ toto nevyplníte, bude použitá e-mailová adresa stránky - %mailto.

en: Configure the User Register Notify module.
sk: Nastaviť modul User Register Notify.

en: Account details for !user_name at !site
sk: Detaily účtu !user_name na !site

en: User Alerts
sk: Upozornenia používateľov

en: Send to a custom email address
sk: Poslať na zvolenú e-mailovú adresu.

en: Send to a specific role(s)
sk: Poslať špecifickej kategórii/kategóriam používateľov

en: Send to Both a custom email address and a specific role(s)
sk: Poslať na zvolenú e-mailovú adresu aj špecifickej kategórii/kategóriam používateľov

en: Send by Role or Custom Email address?
sk: Poslať podľa kategórie používateľov alebo na zvolenú e-mailovú adresu ?

en: Send notifications to this custom email address
sk: Poslať upozornenie na túto e-mailovú adresu.

en: All users with these checked roles will receive a notification email when selected.
sk: Všetci používatelia kategórií, ktoré označíte, budú dostávať upozornenia e-mailom.

en: Subject of user registration messages
sk: Predmet upozorňujúcich e-mailov pri registrácii používateľov

en: Customize the body of the user registration notification email.
sk: Upraviť text e-mailu upozorňujúceho na registráciu používateľa.

en: When to send an Email
sk: Kedy poslať e-mail

en: Profile Module Not Installed.
sk: Modul Profile nie je nainšalovaný.

en: Organic groups belonged to:
sk: Organické skupiny patriace:

en: Organic Groups Module Not Installed.
sk: Modul Organic Groups nie je nainštalovaný.

en: User registration notification
sk: Upozornenie na registráciu používateľov

en: Notifies administrator of new user registrations.
sk: Upozorňuje administrátora pri nových registráciach používateľov.

en: !user_name (!user_view) has !action account.
    
    Edit user: !user_edit
    
    Delete User: !user_delete
    
    !profile
sk: !user_name (!user_view) !action účet.
    
    Upraviť používateľa: !user_edit
    
    Odstrániť používateľa: !user_delete
    
    !profile
