User registration notification (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Available variables are:
es: Las variables disponibles son:

en: Users
es: Usuarios

en: Email Body
es: Cuerpo del correo electrónico

en: Email Subject
es: Asunto del correo electrónico

en: Page Sort order
es: Método de ordenación de la página
