User registration notification (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: From e-mail address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Account blocked
fi: Tilin käyttö estetty

en: E-mail addresses
fi: Sähköpostiosoitteet

en: The e-mail address %mail is not valid.
fi: %mail ei ole kelvollinen sähköpostiosoite.

en: E-mails
fi: Sähköpostit

en: Welcome (new user created by administrator)
fi: Tervetuloa (uusi ylläpidon luoma käyttäjä)

en: Welcome (awaiting approval)
fi: Tervetuloa (odottaa hyväksyntää)

en: Welcome (no approval required)
fi: Tervetuloa (erillistä hyväksyntää ei vaadita)

en: Password recovery
fi: Salasanan palautus

en: Account activation
fi: Tilin aktivointi

en: Account cancellation confirmation
fi: Tilin sulkemisen vahvistaminen

en: Account canceled
fi: Tili suljettu

en: Account details for [user:name] at [site:name]
fi: Käyttäjätiedot käyttäjälle [user:name] sivustolla [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
fi: Käyttäjätiedot käyttäjälle [user:name] sivustolla [site:name] (odottaa hyväksyntää)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
fi: [user:name] on anonut käyttäjätiliä
    
    [user:edit-url]

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
fi: Tarjolla olevat muuttujat ovat: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
