User registration notification (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: E-mails
ku: ئیمێلەکان

en: Welcome (awaiting approval)
ku: بەخێرهاتی (چاوەڕێی چاوپێداخشاندنەوە دەکات)

en: Welcome (no approval required)
ku: بەخێرهاتی (چاوپێداخشاندنەوە پێویست ناکات)

en: Account activation
ku: چالاککردنی هەژمار

en: Account canceled
ku: هەژمار هەڵوەشایەوە
