User registration notification (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
nn: Kontodetaljar for [user:name] på [site:name] (ventar på godkjenning)
