User registration notification (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: From e-mail address
uk: Адреса відправника

en: Account blocked
uk: Блокування облікового запису

en: E-mail addresses
uk: Адреси електронної пошти

en: The e-mail address %mail is not valid.
uk: Адреса електронної пошти %mail не є припустимою.

en: User registration notification
uk: Повідомлення про реєстрацію користувача

en: E-mails
uk: Електронні листи

en: Welcome (new user created by administrator)
uk: Привітання (новий користувач створений адміністратором)

en: Welcome (awaiting approval)
uk: Привітання (очікування схвалення)

en: Welcome (no approval required)
uk: Привітання (схвалення не потрібне)

en: Password recovery
uk: Відновлення пароля

en: Account activation
uk: Активація облікового запису

en: Account cancellation confirmation
uk: Підтвердження скасування облікового запису

en: Account canceled
uk: Обліковий запис скасовано

en: Account details for [user:name] at [site:name]
uk: Подробиці облікового запису користувача [user:name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:name] на сайті [site:name] (очікується підтвердження адміністратора)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
uk: [user:name] прохає про реєстрацію облікового запису.
    
    [user:edit-url]

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
uk: Доступні змінні: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
