User registration notification (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: From e-mail address
cs: E-mailová adresa odesílatele

en: Account blocked
cs: Blokovaný účet

en: The e-mail address %mail is not valid.
cs: E-mailová adresa %mail není platná.

en: E-mails
cs: E-maily

en: Welcome (new user created by administrator)
cs: Uvítání (nový uživatel vytvořený administrátorem).

en: Welcome (awaiting approval)
cs: Vítejte (čeká na schválení)

en: Welcome (no approval required)
cs: Uvítání (není potřeba schválení).

en: Password recovery
cs: Obnovení hesla

en: Account activation
cs: Aktivace účtu

en: Account cancellation confirmation
cs: Potvrzení zrušení účtu

en: Account canceled
cs: Informace o zrušení účtu

en: Account details for [user:name] at [site:name]
cs: Detaily účtu pro [user:name] na [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
cs: Detaily účtu [user:name] na webu [site:name] (čeká se na schválení administrátorem)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
cs: [user:name] požádal o účet.
    
    [user:edit-url]
