User registration notification (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: From e-mail address
el: Διεύθυνση e-mail αποστολέα

en: Account blocked
el: Ο λογαριασμός αποκλείστηκε

en: E-mail addresses
el: Διευθύνσεις e-mail

en: The e-mail address %mail is not valid.
el: Η διεύθυνση e-mail %mail δεν είναι έγκυρη.

en: E-mails
el: Μηνύματα e-mail

en: Welcome (new user created by administrator)
el: Καλωσορίσατε (νέος χρήστης δημιουργήθηκε από διαχειριστή)

en: Welcome (awaiting approval)
el: Καλωσορίσατε (αναμονή έγκρισης)

en: Welcome (no approval required)
el: Καλωσορίσατε (δεν είναι απαραίτητη η έγκριση)

en: Password recovery
el: Ανάκτηση κωδικού πρόσβασης

en: Account activation
el: Ενεργοποίηση λογαριασμού

en: Account cancellation confirmation
el: Επιβεβαίωση ακύρωσης λογαριασμού

en: Account canceled
el: Ο λογαριασμός ακυρώθηκε

en: Account details for [user:name] at [site:name]
el: Λεπτομέρειες του λογαριασμού [user:name] στον ιστοτόπο [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
el: Πληροφορίες λογαριασμού για το χρήστη [user:name] στον ιστοτόπο [site:name] (σε αναμονή έγκρισης από το διαχειριστή)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
el: Ο χρήστης [user:name] έχει κάνει αίτηση για λογαριασμό.
    
    [user:edit-url]
