User registration notification (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Account blocked
eu: Eragotzitako kontua

en: The e-mail address %mail is not valid.
eu: %mail email helbideak ez du balio.

en: E-mails
eu: E-postak

en: Welcome (new user created by administrator)
eu: Ongi etorri (erabiltzaile berria kudeatzaileak sortua)

en: Welcome (awaiting approval)
eu: Ongi etorri (onarpenaren zain)

en: Welcome (no approval required)
eu: Ongi etorri (ez da onarpenik behar)

en: Password recovery
eu: Pasahitza berreskuratu

en: Account activation
eu: Kontuaren aktibazioa

en: Account cancellation confirmation
eu: Kontua ezabatzeko egiaztapena

en: Account canceled
eu: Ezabatutako kontua
