User registration notification (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: The e-mail address %mail is not valid.
hy: էլ - փոստի հասցեն %mail  վավեր չէ:
