User registration notification (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Account blocked
oc: Compte blocat

en: The e-mail address %mail is not valid.
oc: L'adreça electronica %mail es pas valida.

en: E-mails
oc: Corrièrs electronics

en: Welcome (new user created by administrator)
oc: Benvenguda (utilizaire novèl creat per l'administrator)

en: Welcome (awaiting approval)
oc: Benvenguda (en espèra d'aprovacion)

en: Welcome (no approval required)
oc: Benvenguda (pas cap d'aprovacion requesida)

en: Password recovery
oc: Recuperacion de la senhal

en: Account activation
oc: Activacion del compte

en: Account cancellation confirmation
oc: Confirmacion de l'anullacion del compte

en: Account canceled
oc: Compte anullat

en: Account details for [user:name] at [site:name]
oc: Detalhs del compte [user :name] sus [site :name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
oc: Detalhs del compte [user :name] sus [site :name] (en espèra d'aprovacion)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
oc: [user :name] a demandat la dobèrtura d'un compte.
    
    [user :edit-url]
