User registration notification (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Account blocked
sk: Účet zablokovaný

en: The e-mail address %mail is not valid.
sk: E-mailová adresa %mail nie je platná.

en: User registration notification
sk: Upozornenie na registráciu používateľov

en: E-mails
sk: E-maily

en: Welcome (new user created by administrator)
sk: Vitajte (nový používateľ vytvorený administrátorom)

en: Welcome (awaiting approval)
sk: Vitajte (čaká na povolenie)

en: Welcome (no approval required)
sk: Vitajte (nepožaduje sa potvrdenie)

en: Password recovery
sk: Obnova hesla

en: Account activation
sk: Aktivácia účtu

en: Account cancellation confirmation
sk: Potvrdenie zrušenia účtu

en: Account canceled
sk: Účet zrušený

en: Account details for [user:name] at [site:name]
sk: Podrobnosti o účte používateľa [user:name] na [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
sk: Podrobnosti o účte používateľa [user:name] na [site:name] (čaká sa na schválenie správcom)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
sk: Používateľ [user:name] požiadal o účet.
    
    [user:edit-url]
