User registration notification (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: The e-mail address %mail is not valid.
bg: Имейл адресът %mail е невалиден.

en: E-mails
bg: Имейли
