User registration notification (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Account blocked
gl: Conta bloqueada

en: The e-mail address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo-e %mail non é válido.

en: E-mails
gl: Correos electrónicos

en: Welcome (new user created by administrator)
gl: Benvida (novo usuario creado polo adminstrador)

en: Welcome (awaiting approval)
gl: Benvida (pendente de aprobación)

en: Welcome (no approval required)
gl: Benvida (sen necesidade de aprobación)

en: Password recovery
gl: Recuperación de contrasinal

en: Account activation
gl: Activación da conta

en: Account cancellation confirmation
gl: Confirmación da cancelación da conta

en: Account canceled
gl: Conta cancelada

en: Account details for [user:name] at [site:name]
gl: Detalles da conta de [user:name] en [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
gl: Detalles da conta de [user:name] en [site:name] (pendente de aprobación administrativa)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
gl: [user:name] solicitou unha conta
