User registration notification (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Account blocked
is: Notandi óvirkur

en: The e-mail address %mail is not valid.
is: Netfangið %mail er ekki gilt.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
is: Aðgangsupplýsingar fyrir [user:name] hjá [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
is: Aðgangsupplýsingar fyrir [user:name] hjá [site:name] (bíður samþykkis kerfisstjóra)
