User registration notification (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Account blocked
lt: Paskyra blokuota

en: E-mail addresses
lt: El. pašto adresas

en: The e-mail address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra neteisingas.

en: E-mails
lt: El. pašto laiškai

en: Welcome (new user created by administrator)
lt: Pasisveikinimas (kai naują narį sukūrė administratorius)

en: Welcome (awaiting approval)
lt: Pasisveikinimas (laukiama patvirtinimo)

en: Welcome (no approval required)
lt: Pasisveikinimas (be patvirtinimo)

en: Password recovery
lt: Slaptažodžio atkūrimas

en: Account activation
lt: Paskyros aktyvavimas

en: Account cancellation confirmation
lt: Paskyros panaikinimo patvirtinimas

en: Account canceled
lt: Paskyra panaikinta

en: Account details for [user:name] at [site:name]
lt: [user:name] paskyros informacija [site:name] svetainėje

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
lt: Nario informacija [user:name] iš [site:name] (laukiama patvirtinimo)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
lt: [user:name] paprašė paskyros.
    
    [user:edit-url]

en: Admin (user awaiting approval)
lt: Administratoriams (narys laukia patvirtinimo)
