User registration notification (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: From e-mail address
lv: Izsūtītāja e-pasta adrese

en: Account blocked
lv: Konts bloķēts

en: E-mail addresses
lv: E-pasta adreses.

en: The e-mail address %mail is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese %mail nav derīga.

en: E-mails
lv: E-pasti

en: Password recovery
lv: Paroles atgūšana

en: Account activation
lv: Konta aktivizācija

en: Account cancellation confirmation
lv: Konta anulēšanas apstiprinājums

en: Account canceled
lv: Konts anulēts
