User registration notification (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: From e-mail address
pl: Adres e-mail nadawcy

en: Account blocked
pl: Konto zablokowane

en: E-mail addresses
pl: Adresy e-mail

en: The e-mail address %mail is not valid.
pl: Podany adres e-mail %mail jest nieprawidłowy.

en: E-mails
pl: E-maile

en: Welcome (new user created by administrator)
pl: Witaj (nowy użytkownik został utworzony przez administratora)

en: Welcome (awaiting approval)
pl: Witaj (oczekiwanie na zatwierdzenie)

en: Welcome (no approval required)
pl: Witaj (aktywacja nie jest wymagana)

en: Password recovery
pl: Odzyskiwanie hasła

en: Account activation
pl: Aktywacja konta

en: Account cancellation confirmation
pl: Potwierdzenie anulowania konta

en: Account canceled
pl: Konto zostało anulowane

en: Account details for [user:name] at [site:name]
pl: Szczegóły konta [user:name] na stronie [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
pl: Szczegóły konta [user:name] na stronie [site:name] (oczekiwanie na zatwierdzenie przez administratora)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
pl: [user:name] poprosił o rejestrację konta.
    
    [user:edit-url]

en: Admin (user awaiting approval)
pl: Admin (użytkownik oczekuje na zatwierdzenie)
