User registration notification (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Account blocked
be: Рахунак заблакаваны

en: The e-mail address %mail is not valid.
be: %mail не з’яўляецца слушным адрасам электроннай пошты.

en: E-mails
be: Электронная пошта

en: Welcome (new user created by administrator)
be: Запрашаем (новы карыстальнік створаны адміністратарам)

en: Welcome (awaiting approval)
be: Сардэчна запрашаем ( чакае пацверджання)

en: Welcome (no approval required)
be: Сардэчна запрашаем (дазвол не патрабуецца)

en: Password recovery
be: Узнаўленне пароля

en: Account activation
be: Актывацыя рахунка

en: Account cancellation confirmation
be: Пацверджанне выдалення рахунку

en: Account canceled
be: Рахунак выдалены

en: Account details for [user:name] at [site:name]
be: Інфармацыя пра рахунак [user:name] на сайце [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
be: Дэталі акаўнта [user:name] на [site:name] (чакаюць зацвярджэння адміністратара)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
be: [user:name] падаў заяўку на стварэнне акаўнта
    
    [user:edit-url]
