User registration notification (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: From e-mail address
ca: Adreça de correu electrònic del remitent

en: Account blocked
ca: Compte bloquejat

en: The e-mail address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu %mail no és vàlida.

en: E-mails
ca: Correus electrònics

en: Welcome (new user created by administrator)
ca: Benvinguda (nou usuari creat per l'administrador)

en: Welcome (awaiting approval)
ca: Benvinguda (pendent d'aprovació)

en: Welcome (no approval required)
ca: Benvinguda (no cal aprovació)

en: Password recovery
ca: Recuperació de la contrasenya

en: Account activation
ca: Activació de compte

en: Account cancellation confirmation
ca: Confirmació de la cancel·lació del compte

en: Account canceled
ca: Compte cancel·lat

en: Account details for [user:name] at [site:name]
ca: Detalls del compte de [user:name] a [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
ca: Detalls del compte de [user:name] a [site:name] (pendent d'aprovació per part de l'administrador)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
ca: [user:name] ha sol·licitat un compte nou.
    
    [user:edit-url]

en: Admin (user awaiting approval)
ca: Admin (usuari esperant aprovació)
