User registration notification (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Account blocked
he: חסימת חשבון

en: The e-mail address %mail is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני אינה תקינה.

en: E-mails
he: כתובות דוא"ל

en: Welcome (new user created by administrator)
he: ברוך הבא (משתמש חדש שנוצר ע"י מנהל)

en: Welcome (awaiting approval)
he: ברוך הבא ( משתמש חדש שמחכה לאישור מנהל)

en: Welcome (no approval required)
he: ברוך הבא (לא נדרש אישור מנהל)

en: Password recovery
he: שחזור סיסמה

en: Account activation
he: הפעלת חשבון

en: Account cancellation confirmation
he: אישור ביטול חשבון

en: Account canceled
he: משתמש בוטל
