User registration notification (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Account blocked
km: គណនី​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់

en: The e-mail address %mail is not valid.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល %mail មិន​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ ។

en: E-mails
km: អ៊ីមែល​

en: Welcome (new user created by administrator)
km: សូម​ស្វាគមន៍​ (អ្នក​ប្រើ​ថ្មី​ដែល​បាន​បង្កើត​ដោយ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង)

en: Welcome (awaiting approval)
km: សូម​ស្វាគមន៍​ (រង់​ចាំ​ការ​អនុម័ត)

en: Welcome (no approval required)
km: សូម​ស្វាគមន៍​ (គ្មាន​​ការ​អនុម័តត្រូវ​បាន​ទាម​ទារ)

en: Password recovery
km: សង្គ្រោះ​ពាក្យ​សម្ងាត់​

en: Account activation
km: ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​គណនី​សកម្ម

en: Account cancellation confirmation
km: ការ​អះអាង​បោះបង់​គណនី

en: Account canceled
km: បានបោះបង់​គណនី

en: Account details for [user:name] at [site:name]
km: សេចក្ដី​លម្អិត​សម្រាប់ [user:name] នៅ [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
km: សេចក្ដីលម្អិត​គណនី​សម្រាប់ [user:name] នៅ [site:name] (រង់ចាំ​ការ​អនុម័ត​របស់​អ្នកគ្រប់គ្រង)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
km: [user:name] បាន​អនុវត្ត​សម្រាប់​គណនី​មួយ ។
    
    [user:edit-url]
