User registration notification (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: From e-mail address
my: ပေးပို့မည့် အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: E-mails
my: အီးမေးလ်
