User registration notification (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Account blocked
th: บัญชีผู้ใช้บล็อก

en: The e-mail address %mail is not valid.
th: อีเมล %mail ไม่ถูกต้อง

en: Welcome (new user created by administrator)
th: ยินดีต้อนรับ ( ผู้ใช้ใหม่ที่สร้างขึ้นโดยผู้ดูแลระบบ )

en: Welcome (awaiting approval)
th: ยินดีต้อนรับ ( รอการอนุมัติ )

en: Welcome (no approval required)
th: ยินดีต้อนรับ ( ไม่มีการอนุมัติต้อง )

en: Password recovery
th: การกู้คืนรหัสผ่าน

en: Account activation
th: เปิดใช้งานบัญชี

en: Account cancellation confirmation
th: ยืนยันการยกเลิกบัญชี

en: Account canceled
th: ยกเลิกบัญชี

en: Admin (user awaiting approval)
th: ผู้ดูแลระบบ ( ผู้ใช้รอการอนุมัติ )
