User registration notification (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Account blocked
kk: Есеп бұғатталған

en: The e-mail address %mail is not valid.
kk: %mail e-mail мекенжайы дұрыс емес.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
kk: [site:name] сайтында [user:name] есебі

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
kk: [site:name] сайтында [user:name] есебі (басқарушы растауын күту)
