User registration notification (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: The e-mail address %mail is not valid.
eo: La retpoŝtadreso %mail ne estas valida.

en: Welcome (new user created by administrator)
eo: Bonveno (nova uzanto kreiĝi per administristo)

en: Account details for [user:name] at [site:name]
eo: Detaloj de konto por [user:name] ĉe [site:name]
