User registration notification (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Account blocked
et: Konto on blokeeritud

en: The e-mail address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole kehtiv.

en: E-mails
et: E-kirjad

en: Welcome (new user created by administrator)
et: Tere tulemast (administraatori poolt loodud kasutaja)

en: Welcome (awaiting approval)
et: Tere tulemast (kinnituse ootel)

en: Welcome (no approval required)
et: Tere tulemast (kinnitus pole vajalik)

en: Password recovery
et: Parooli taastamine

en: Account activation
et: Konto on aktiveeritud

en: Account cancellation confirmation
et: Kasutajakonto sulgemise kinnitus

en: Account canceled
et: Konto on suletud

en: Account details for [user:name] at [site:name]
et: Andmed [site:name] kasutajakontole [user:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
et: Kasutaja [user:name] konto andmed saidil [site:name] (administraatori kinnituse ootel)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
et: [user:name] on esitanud taotluse konto avamiseks.
    
    [user:edit-url]

en: Admin (user awaiting approval)
et: Haldur (kasutaja ootab kinnitust)
