User registration notification (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Account blocked
hr: Račun blokiran

en: The e-mail address %mail is not valid.
hr: Adresa e-pošte %mail nije valjana.

en: E-mails
hr: E-pošta

en: Welcome (new user created by administrator)
hr: Dobrodošli (novi korisnik kojeg je napravio administrator)

en: Welcome (awaiting approval)
hr: Dobrodošli (čeka odobrenje)

en: Welcome (no approval required)
hr: Dobrodošli (nije potrebno odobrenje)

en: Password recovery
hr: Povrat lozinke

en: Account activation
hr: Aktivacija računa

en: Account cancellation confirmation
hr: Potvrda otkazivanja korisničkog računa

en: Account canceled
hr: Korisnički račun otkazan

en: Account details for [user:name] at [site:name]
hr: Detalji korisničkog računa [user:name] pri [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
hr: Korisnički detalji za [user:name] na [site:name] (čeka odobrenje administratora)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
hr: [user:name] se prijavio za korisnički račun.
    
    [user:edit-url]
