User registration notification (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Account blocked
jv: Akun ditolak

en: The e-mail address %mail is not valid.
jv: Alamat e-mail %mail ora bener.

en: Welcome (new user created by administrator)
jv: Sugeng Rawuh (panganggo anyar digawe karo Administrator)

en: Welcome (awaiting approval)
jv: Sugeng Rawuh (nunggu pasetujonan)

en: Welcome (no approval required)
jv: Sugeng Rawuh (ora nunggu pasetujonan)

en: Password recovery
jv: Mbalekaké tembung sandhi

en: Account activation
jv: Ngaktifaké akun

en: Account cancellation confirmation
jv: Konfirmasi pambatalan akun

en: Account canceled
jv: Mbatalaké akun

en: Account details for [user:name] at [site:name]
jv: Akun lengkap panganggo [user:name] nang [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
jv: Akun detil kanggo [user:name] nang [site:name] (pending admin approval)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
jv: [user:name] uwis dipasang kanggo akun.
    
    [user:edit-url]
