User registration notification (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: From e-mail address
sv: Från e-postadress

en: Account blocked
sv: Konto spärrat

en: E-mail addresses
sv: E-postadresser

en: The e-mail address %mail is not valid.
sv: E-postadressen %mail är inte giltig.

en: E-mails
sv: E-postmeddelanden

en: Welcome (new user created by administrator)
sv: Välkomstmeddelande (ny användare skapad av administratör)

en: Welcome (awaiting approval)
sv: Välkomstmeddelande (väntar på godkännande)

en: Welcome (no approval required)
sv: Välkomstmeddelande (inget godkännande krävs)

en: Password recovery
sv: Återställ lösenord

en: Account activation
sv: Aktivering av konto

en: Account cancellation confirmation
sv: Bekräftelse för borttagning av konto

en: Account canceled
sv: Konto borttaget

en: Account details for [user:name] at [site:name]
sv: Kontodetaljer för [user:name] på [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
sv: Kontodetaljer för [user:name] på [site:name] (väntar på godkännande av administratör)

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
sv: [user:name] har ansökt om ett konto.
    
    [user:edit-url]

en: Admin (user awaiting approval)
sv: Administratör (användare väntar på godkännande)

en: Reply-to e-mail address
sv: E-postadress för "svar till"
