User registration password (7.x-1.4-rc2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ku: زانیاری و ڕێنیشاندانی زیاتر بۆ ئیمێلەکەت ناردراون.

en: User registration password
ku: وشەنهێنی تۆمارکردنی بەکارهێنەر
