User registration password (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: user
az: İstifadəçi

en: Subject
az: Mövzu

en: User
az: İstifadəçi

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
az: Parol sıfırlama təlimatları %email ünvanında %name ünvanına göndərildi.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
az: İstifadəçi %name %timestamp zamanı birdəfəlik giriş linkindən istifadə etdi.
