User registration password (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: user
nn: brukar

en: Subject
nn: Emne

en: User
nn: Brukar

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
nn: Takk for søknaden om ein brukarkonto. Før du kan ta den i bruk, må kontoen din først godkjennast av nettstadens administrator.<br />I mellomtida kan du lese velkomstmeldinga med ytterlegare informasjon, som er sendt til di epostaddresse.
