User registration password (7.x-1.5-rc1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: user
ast: usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Message
ast: Mensax

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e
