User registration password (7.x-1.5-rc1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Message
bn: বার্তা

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা
