User registration password (7.x-1.5-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: user
bs: korisnik

en: Subject
bs: Naslov

en: Message
bs: Poruka

en: E-mail address
bs: Email adresa
