User registration password (7.x-1.5-rc1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Subject
gu: વિષય

en: Message
gu: સંદેશ

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું
