User registration password (7.x-1.5-rc1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: Message
ka: შეტყობინება

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი
