User registration password (7.x-1.5-rc1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: user
lv: lietotājs

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: logout
lv: atslēgties

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lv: Paroles atjaunošanas norādes nosūtītas %name uz %email.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lv: Lietotājs %name izmantojis vienreizējo pieslēgšanās norādi %timestamp.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
lv: Pieprasīt e-pasts verificēšanu, kad apmeklētājs izveido kontu

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lv: Turpmākās instrukcijas nosūtītas uz Jūsu e-pasta adresi.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lv: Ziņa ar tālākām instrukcijām tika nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.
