User registration password (7.x-1.5-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Message
my: သတင်း

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ
