User registration password (7.x-1.5-rc1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ
