User registration password (7.x-1.5) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
dz: ཆོག་ཡིག་སླར་སྒྲིག་འབད་ནིའི་  བསླབ་སྟོན་ཚུ་  %nameགི་ %email་ལུ་  ཡིག་འཕྲིན་གཏང་ཡོད།

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
dz: ཆུ་ཚོད་ %timestampལུ་  ལག་ལེན་པ་%nameགིས་  ནང་བསྐྱོད་འབྲེལ་ལམ་  ཐེངས་གཅིག་ལག་ལེན་འཐབ་ནུག

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
dz: བལྟ་སྤྱོད་པ་དེ་གིས་ཁ་བྱང་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབདཝ་ད་  གློག་འཕྲིན་འགྱུར་བ་ཅིག་དགོཔ་ཨིན་

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
dz: དེ་མ་ཚད་  ཁྱོད་རའི་ གློག་འཕྲིན་ཁབྱང་ལུ་  བསླབ་སྟོན་ཐེབས་ཚུ་ཡང་  གཏང་སྟེ་ཡོདཔ་ཨིན།
