User registration password (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: user
eu: erabiltzailea

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: logout
eu: irten

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
eu: Eskatu e-mail egiaztapena bisitari batek kontu bat sortzerakoan.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
eu: Argibide gehiago bidali dira zure posta-e helbidera.
