User registration password (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: E-mail address
ml: ഇ-മെയില്‍ വിലാസം
