User registration password (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: user
ro: utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ro: Instrucțiunile de schimbare a parolei au fost trimise spre %name la adresa %email.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ro: Vă mulţumim pentru înscrierea pe acest sit. În acest moment, contul dumneavoastră aşteaptă aprobarea administratorului.<br /> Între timp vi-a fost trimis, pe adresa de e-mail furnizată, un mesaj de bun venit care conţine şi instrucţiuni preliminarii.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ro: Utilizatorul %name a folosit linkul unic de autentificare la momentul %timestamp.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
ro: Necesită verificarea email-ului atunci când un utilizator crează un cont

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ro: Alte iinstrucţiuni suplimentare au fost trimise la adresa dumneavoastră de e-mail.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
ro: Ați încercat să folosiți o legătură pentru autentificare o-singură-dată care fie a fost utilizată, fie nu mai este validă. Vă rugăm solicitați o legătură nouă folosind formularul de mai jos.
