User registration password (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Body
he: תוכן

en: user
he: משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Authentication
he: הזדהות

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
he: סיסמה נשלחה אל %name לכתובת %email.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
he: תודה על בקשתך לפתיחת חשבון. החשבון שלך כרגע ממתין לאישור אצל מנהל האתר.<br />בינתיים, הודעה ראשונית וכן הוראות נוספות נשלחו לכתובת הדוא"ל שציינת.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
he: המשתמש %name השתמש בכניסה חד פעמית ב%timestamp.

en: Provide a password for the new account in both fields.
he: הזינו סיסמה עבור החשבון החדש בשני השדות

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
he: דרוש אישור בדוא"ל כאשר אורח יוצר חשבון משתמש

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
he: הסיסמה שלך והנחיות נוספות נשלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שלך.
