User registration password (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: user
is: notandi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: E-mail address
is: Netfang

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
is: Notandinn %name notaði einnota innskráningartengil hér þann %timestamp.

en: Provide a password for the new account in both fields.
is: Skrifaðu lykilorð fyrir nýja aðganginn í báða reitina.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
is: Nánari leiðbeiningar hafa verið sendar á netfangið þitt.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
is: Aðgangsupplýsingar fyrir [user:name] hjá [site:name]
